Servis için bize ulaşın

Samsun Klima Tamiri

SAM-TEK KOMBİ – KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
SAMSUN KLİMA SERVİSİ 

Samsun klima servisi klimaların bakım, onarım ve montaj ve demontajı konusunda garantili ve güvenilir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Samsun klima servisi,  sökülmesi gereken klimanızın sökme işlemini gerçekleştirirken gazını toplamaya önem verir ve gerekli önlemleri alıp siz değerli müşterilerimize daha büyük maliyetler açmaması için daima üstün kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Samsun klima servisi olarak klima satışı konusunda da ücretsiz keşif olanaklarıyla müşterilerine daima kaliteyi sunmaktadır. Klima almadan önce mutlaka bizleri arayıp bilgi alınız. Klimalarınız,  takılacağı alana küçük gelirse hem klimanızın verimliliğini azaltır hem de ekonomik yönden sizleri etkiler. Bu yüzden Samsun klima servisimizi arayıp daha farklı ve faydalı konularda da bilgi almanız sizin iyiliğinize olacaktır.

.samsun-klima-servisi

SAMSUN KLİMA BAKIM

Samsun Klima bakım Sam-Tek klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize her yıl klima bakımlarını yaptırmayı öneririz. Bakımları yapılmayan klimalarınız büyük risk taşımaktadır. Düzenli bakım yapılmayan klimaların üflediği havaya maruz kalan insanlar ciddi kronik rahatsızlıklara yakalanmaktadır. Samsun klima servisi kimyevi ilaçlarla klimanızın iç ünite ve petek kısmının temizliğini yaparak sizleri bu gibi hastalıklardan korumak için büyük bir gayretle ve özenle çalışmayı kendine ilke edinmiştir.

SAMSUN KLİMA ARIZA VE TAMİRİ

Klima arıza tamiri titizlik gerektiren bir işlem olduğu için daima eğitimli ve tecrübeli saha elemanlarının mobil araçlar ile servis hizmeti vermekteyiz. Klima gaz dolumu ile ilgili olarak da Sam-Tek Klima – Kombi Teknik Servis hizmetleri daima yanınızda ! 

SAMSUN KLİMA MONTAJ-DEMONTAJ

Klimanızın, evinizi taşıdığınızda veya bir odadan  diğer bir odaya veya bir yerden bir yere taşınması yapılırken çok dikkat edilmesi gerekir . Gazının kaçmaması ,borunun kırılmaması ve cihaza herhangi bir zarar gelmemesi için Samsun klima servisimiz tecrübeli saha elemanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Firmamız verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi sağlamaktadır. Sam-Tek, Samsun’da hızlı ve gün içi teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir. Samsun Klima servisi klimanızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. 

 

Bir cevap yazın

1